MINA, MEIE & MEISTERLIKKUS
Jagan siin mõtteid ennast juhtivast inimesest, teistega koos tegutsemisest ja väärtuste ühisloomest ning selleni viivast enesearengust, juhtimisest, meeskonnatööst ja meisterlikkusest.

Filtreeri postitusi

Millal on tõde kasulikum kui afirmatsioonid?

“Usaldan ennast ja teen häid otsuseid.” “Olen enesekindel ja julge.” “Ma loon raha usalduse ja kergusega.” “Ma olen väärtuslik ja hoolitsen kõigepealt enda eest.” Need on positiivsed lausungid ehk afirmatsioonid, millega sõnausku inimesed soovivad luua oma ellu muutust. Olgu selleks muutuseks suurem eneseusaldus, eneseväärtustamine, rohkem küllust, julgust või midagi muud. “Fake it till you make it! Teeskle, kuni muutud päriselt selliseks!” hüüavad lavalt inspiratsioonikõnelejad ja elutreenerid, innustades unistajaid afirmatsioonidega jätkama.

Loe lisaks

Kus lõppevad lood, seal algab ühendus

“Inimesi ei huvita, kes sa oled, vaid lood, mida sa räägid!” nii ütles üks turunduskoolitaja oma veebikoolituse reklaamis. See tõmbas mu tähelepanu. Kirjutasin kohe loo sellest, kes on minu ettevõtte loo peategelane (klient), milline on tema teekond ja millise supervõimega saan olla raskustesse sattunud peategelasele kasulik.

Protsess ja lugu inspireerisid mind ning mulle sai veel selgemaks, kes on minu kliendid ja mida ma neile pakun. Tõesti, lugudel on suur jõud. Alati lugude rääkimine ei aita.

Loe lisaks